انجمن صنفی موسیقی ایران فراخوان داد(ثبت جهانی آثار هنری)

انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از اعضای خود خواست تا نسبت به ثبت آثار هنری خود برای مبارزه با استفاده غیرقانونی آن‌ها اقدام کنند.

انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران سه‌شنبه ۱۸ دی ماه با انتشار اطلاعیه‌ای از اعضای خود خواست تا نسبت به ثبت آثار هنری خود برای مبارزه با استفاده غیرقانونی آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

«با توجه به عضویت بین‌المللی انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران در فدراسیون جهانی موسیقیدانان و با استناد به بند E از فصل اول آئین‌نامه فدراسیون جهانی موسیقیدانان FIM به این شرح (محافظت از اعضای حرفه موسیقی در برابراستفاده غیرقانونی از اجرای آن‌ها، ثبت شده و ضبط شده) و یا طرق دیگر کاری انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران درراستای بهینه‌سازی وظایف خود که پیگیری مطالبات و حقوق صنفی و شغلی هنرمندان موسیقی کشور است، اقدام به ثبت صنفی آثار تولید شده اعضاء خود، اعم از قطعات موسیقی شعر، ترانه، سازهای موسیقی، مقاله، کتب در دست انتشار یا چاپ شده نموده است.

صاحبان آثار می‌توانند با مراجعه به انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران به آدرس خیابان انقلاب بین نامجو و پل چوبی، جنب نمایندگی سایپا، پلاک ۱۷۳، طبقه سوم با ارائه یک نمونه از اثر و تکمیل فرم ثبت آثار هنری انجمن صنفی نسبت به  ثبت اثر اقدام نمایند.

ارسال یک نظر

نسخه آزمایشی